Урачыстыя мерапрыемствы, прысвечаныя Дню Канстытуцыі Рэспублікі Беларусь,

Урачыстыя мерапрыемствы, прысвечаныя Дню Канстытуцыі Рэспублікі Беларусь, прайшлі 15 сакавіка ў дзяржаўнай установе адукацыі “Сярэдняя школа 15 г. Баранавiчы".
З раніцы ў фае школы панавала святочная абстаноўка: гучалі песні аб Беларусі, дэманстраваліся відэафільмы пра дасягненні нашай краіны.
На ўрачыстай лінейцы дырэктар установы адукацыі Арнольбiк М. В., а таксама госцi мерапрыемства - намеснік дырэктара па камерцыйных пытаннях Баранавіцкія цеплавыя сеткі Брэстэнерга Андрэй Міхайлавіч Гарох i нам. старшыні камісіі па рэгіянальнай палітыцы і ўзаемадзеянні з мясцовымі органамі самакіравання Маладзёжнага парламента пры Нацыянальным Сходзе Рэспублікі Беларусь Паўловіч Вікторыя Віктараўна, ўручылi вучням падарунак Прэзідэнта – святочнае выданне “Я – грамадзянін Рэспублікі Беларусь” i пажадалi рабятам быць сапраўднымі патрыётамі сваёй Радзімы.